Drukuj

O nas - integracja, paintball, konie, wypoczynek


 

Aktywny Lipowiec adventure & fun zajmuje się planowaniem i organizacją aktywnego wypoczynku w górach. Od wielu lat propagujemy i zachęcamy ludzi do czynnego spędzania wolnego czasu na łonie dzikiej przyrody Beskidu Niskiego. Już dziś, razem z nami, mogą Państwo poznać piękno gór, poczuć przypływ adrenaliny grając paintball, sprawdzić się podczas marszu na orientację i turnieju strzeleckiego lub odkryć wolność jeżdżąc konno. Po pełnym wrażeń dniu, będą mogli Państwa wypocząć w ciszy i spokoju w naszych pokojach oraz spędzić niezapomniane chwile podczas ogniska lub biesiady delektując się wyśmienitym jedzeniem.

Firmom i innym klientom biznesowym zapewniamy kompleksową obsługę imprez integracyjnych, szkoleń, weekendów i pikników pracowniczych. Dzięki nam Wasi klienci, partnerzy i pracownicy będą zadowoleni, wypoczęci i zmotywowani. Klientom indywidualnym gwarantujemy niezapomniane wyjazdy rodzinne, weekendy, wyjazdy za miasto i wakacje w górach.

Nasze działania skupiają się głównie wokół Lipowca, gdyż tu usytuowana jest nasza baza noclegowa - rekreacyjna, pola paintballowe i konie. To miejsce to jeden z naszych atutów: jest położone w pięknej dolinie, z dala od cywilizacji, dookoła tylko dzika przyroda, spokój i cisza - idealne miejsce na wypoczynek, integracje i przygodę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania naszej oferty. Gwarantujemy przygodę, dobrą zabawę i wypoczynek.

Stawiamy wyzwania... i pomagamy je pokonać.

Aktywny Lipowiec
adventure & fun