Wyjazdy rodzinne, weekendy ze znajomymi, wakacje


 

Lipowiec to także idealne miejsce na spędzenie wspaniałych chwil wraz z rodziną, znajomymi lub przyjaciółmi. Położenie z dala od zgiełku miast, zapewni Wam odpoczynek w ciszy i spokoju, a Waszym dzieciom niezliczoną liczbę miejsc do fantastycznych zabaw. Gwarantujemy odpoczynek w ciszy pośród dzikiej przyrody Beskidu Niskiego. Pobyt u nas pozwoli Państwu odpocząć i w pełni zregenerować swoje siły.
Każdego roku gościmy u nas rodziny z dziećmi, pary, grupy znajomych i przyjaciół. Wakacje to okres, w którym przyjmujemy tylko klientów indywidualnych.
Naszym gościom oferujemy pokoje i apartamenty o wysokim standardzie oraz pyszne jedzenie oparte na naturalnych i świeżych produktach pochodzących z naszego i okolicznych gospodarstw.
Okolice Lipowca to doskonałe miejsce do spacerów, uprawiania turystyki konnej, pieszych wycieczek po górach i wycieczek rowerowych. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc historycznych, rezerwaty przyrody, szlaki piesze i rowerowe. Nasz ośrodek to doskonała baza wypadowa w Bieszczady, Beskid Niski i Słowację.
W ciągu dnia można usiąść z książką nad strumykiem, a wieczór spędzić przy ognisku. Można także odpoczywać na leżaku lub spędzić cały dzień na zabawie z dziećmi. Organizowane przez nas atrakcje i animacje zapewnią dobrą zabawę dzieciom i dorosłym.
Przeżyjecie u nas niezapomniane:
- wakacje,
- weekendy,
- wypady za miasto,
- wycieczki,
- podróże krajoznawcze,
- podróże poślubne.
Organizujemy także:
- imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, itp.),
- przyjęcia,
- rocznice,
- zjazdy absolwentów,
- plenery (fotograficzne, plastyczne),
- konferencje.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do spędzenia u nas kilku dni. Przeżyjecie tu niezapomniane chwile i będziecie chcieli wracać co rok.

Odwiedź nas. Zapraszamy

Realizujemy bon turystyczny.


Aktywny Lipowiec
Lipowiec 2
38-485 Jaśliska
tel. +48 509 947 770
tel. +48 512 123 915
aktywny@lipowiec.pl